Výkup herních konzolí a příslušenství

výkup herního příslušenství

Výkup herních konzolí, příslušenství a her

Vykupujeme herní konzole Sony Playstation One, Sony Playstation 2,Sony Playstation 3,Playstation 3 Slim, Sony PSP, PSP street E1004 Psv Vita,, Microsoft Xbox, Microsoft Xbox 360, Nintendo WII WIU i Nintendo DS,DSL,DSI,3DS,3DS XL, PS4 xbox one. Možno i s příslušenstvím. Taktéž vykoupíme hry, paměťové karty, ovladače i kompletně nefunkční přístroj na díly. Na hodonínské pobočce vyplácíme okamžitou hotovost, při dodání konzole k výkupu poštou do 2-3 pracovních dnů převodem. Vždy vyčkejte na instrukce našich pracovníků - nejezděte k nám prosím bez ohlášení, vše až po telefonické/e-mailové konzultaci.   

Výkup provádíme na adrese :

  • Konzole-příslušenství
  • Na pískách 3275/3 ( Areál Hodoňan )
  • Hodonín 69501

Veškeré informace o výkupu získáte na telefonu 739616508 nebo na e-mailu info@konzole-prislusenstvi.cz

 

Formulář pro Vaší nábídku k výkupu

Formulář pro Vaší nábídku k výkupu

Pokud máte konzoli, příslušenství, hry které si přejete prodat, kontaktujte nás prostřednictvím nabídkového formuláře. Prosíme o pečlivé vyplnění všech poviných polí označených hvězdičkou. Požadavek výkupu bude zpracován a nejpozději do 24 hodin Vás budeme kontaktovat....

Kontrolný kód

i

Podmínky výkupu

Jak u nás prodat Vaše hry a herní zařízení ?

  1. Přímý prodej - je podmíněný osobní návštěvou našeho výdejního místa v Hodoníně, kde nám zboží nabídnete a my ho po vzájemné dohodě od Vás odkoupíme
  2. Prodej po telefonické nabídce - zatelefonujte nám do prodejny, co nám chcete nabídnout. Je to velmi rychlé. Celou transakci pak vyřídíme poštou. Prosím připravte si přesně seznam věcí k prodeji včetně jejich stavu.
  3. Prodej s využitím nabídkového formuláře v této sekci - využijte naší internetové stránky a celou záležitost vyřiďte bez nutnosti cestovat. Po vyplnění formuláře příslušnými údaji a vzájemné dohodě nám zašlete zboží poštou.

Platbu obdržíte dle Vaší volby:

  • V hotovosti při odkupu na našem výdejním místě
  • Složenkou dle údajů, které nám poskytnete,
  • převodem na bankovní účet dle údajů, které nám poskytnete

Standardní postup pro internetovou nabídku:

Po vyplnění našeho formuláře se s Vámi spojíme, domluvíme se na konečné ceně, způsobu doručení zásilky a platby. Poté zašlete hru/y či zařízení na naši adresu. Jakmile od Vás zásilku obdržíme, bude Vám v závislosti na Vámi preferovaném způsobu bez prodlení zaslána platba.

Upozornění:

Neposílejte prosím nic bez přesné a konečné domluvy s našimi pracovníky

Kontaktní formulář výkupu herních konzolí a her

Kontrolný kód

i