Jak mám před odesláním konzoli zabalit ?

Je velmi důležité poškozenou konzoli zabalit s maximální pečlivostí, tak aby nedošlo k dalšímu poškození

  • Vnější obal: je karton z kvalitní a vlhkoodolné, jednovrstvé ideálně dvouvrstvé lepenky. Optimální je využívat původní balení konzole.
  • Vnitřní obal: Uvnitř kartonu je třeba veškeré dutiny zcela vyplnit vycpávkou ( polystyrén, noviny, bublinková folie), aby zboží v balíku bylo pevně fixováno. U těžkého a citlivého zboží lze použít přesné formy z polystyrenu. V zásadě musí být výplň vhodná k tomu, aby ochránila zboží uvnitř balíku před nárazy, působením tlaku a oscilacemi a aby zamezila jakémukoliv přímému kontaktu zboží a vnějšího přepravního obalu.

Další základní a důležitý prvek je uzavření a zajištění obalu. Čím těžší nebo větší balík je, tím pevnější by mělo být zajištění obalu. Spolehlivé uzavření je zároveň zárukou bezpečnosti transportu a neporušenosti obalu. Balík by měl být v každém případě uzavřen tak, aby byl znemožněn jakýkoliv přístupu k obsahu balíku, a tedy i tak, aby se na něm zanechaly odpovídající stopy případného vniknutí. Používejte prosím dobře přiléhající lepicí pásku kterou dobře uzavřete balík na všech stranách.

Nezapomínejte ani na pojištění zásilky před poškozením případně ztátou, za dobu našeho působení tato situace ještě nenestala, jistota je ale jistota. Příplatek k ceně poštovného pro pojištění zásilky je minimální. Každopádně jej doporučujeme.

Opravená konzole k Vám z našeho servisního centra bude odeslána taktéž maximálně kvalitně zabalena a pojištěna.