Platba a doprava

Potvrzení objednávky:

Po odeslání objednávky Vám ihned přijde na emailovou adresu, kterou jste uvedli, automatické potvrzení objednávky. Pokud Vám tento email nepřijde, zkontrolujte jestli jste nezadali při vyplňování objednávkového formuláře špatný email, nebo některý z poviných údajů. Jestliže je vše vyplněno správně a potvrzení objednávky Vám přesto nepřišlo, prosím kontaktujte nás na info@konzole-prislusenstvi.cz nebo telefonicky 739 616 508

Potvrzení termínu dodání:

Jakmile bude zboží vyexpedováno nebo nachystané k odběru, pošleme Vám email nebo SMS s pravděpodobným dnem dodání, popř. i s číslem zásilky. O přesném termínu dodání budete vždy informováni.

Možnosti způsobu dopravy:

Česká pošta zákadní obchodní balík

  • Dobírka (poštovné a balné) - 110 Kč
  • Platba převodem (poštovné a balné) – 80 Kč

 Zboží Vám zašleme jako obchodní balík České pošty. Obchodní balík je doručen nejpozději do 2-3 pracovních dnů po dni podání na poštu. Na Váš email budou zaslány informace o odeslání zásilky.

 Česká pošta Balík Do ruky

  • Dobírka (poštovné a balné) - 150 Kč 
  • Platba převodem (poštovné a balné) – 100 Kč

Zboží Vám zašleme přes Balík Do ruky České pošty. Balík Do ruky je doručen nejpozději následující pracovní den po dni podání na poštu. Na Váš email budou zaslány informace o odeslání Vašeho zboží, číslo balíku a přístup na jeho stálé sledování. Budete tedy vědět, kde se Vaše zboží v danou chvíli nachází.

Česká pošta Balík Na Poštu

  • Dobírka (poštovné a balné) - 150 Kč 
  • Platba převodem (poštovné a balné) – 100 Kč

Zboží Vám zašleme přes Balík Na Poštu. Balík Na Poštu je doručen nejpozději následující pracovní den po dni podání na poštu. Na Váš email budou zaslány informace o odeslání Vašeho zboží, číslo balíku a přístup na jeho stálé sledování. Budete tedy vědět, kde se Vaše zboží v danou chvíli nachází.

Zásilková služba DPD

  • Dobírka (poštovné a balné) - 150 Kč 
  • Platba převodem (poštovné a balné) – 100 Kč

Vaše zboží bude dodáno přepravní službou DPD Private. Balík je doručen nejpozději následující pracovní den po dni převzetí balíku firmou DPD, poté Vám bude zasláno číslo balíku a informace, kdy můžete zboží očekávat. Na adrese www.dpd.com/cz můžete sledovat, kde se Vaše zboží v danou chvíli nachází.

Slovensko 1. třídou

  • Dobírka 1. třída (poštovné a balné) - 3,50 eur
  • Platba převodem (poštovné a balné) – 2,50 eur

Zásilky rovněž zasíláme i na Slovensko a to za bezkonkurenční cenu 3,50 eur včetně dobírky 1.třídou. Možno realizovat i platbu převodem na náš slovenský EUR účet. Zásilky odesílané službou 1. třída jsou doručovány následující pracovní den od podání zásilky. 

Osobní odběr

Zvolte si osobní odběr v případě, že si chcete zboží vyzvednout přímo na naší pobočce. Ušetříte tak cenu za dopravu, protože osobní odběr je zcela ZDARMA. Osobní odběr probíhá v Hodoníně na adrese Plucárna 3872/10A 69501 Hodonín v provozní době od 8:30 do 15:00 hod (v pracovní dny). Je nutné minimálně hodinu předem kontaktovat náš sklad 739 616 508, aby bylo zboží připraveno k odběru. Na pobočce při osobním odběru lze provádět platbu pouze v hotovosti