PS VITA PCH-2000 Bazar záruka 6 měsíců

PS VITA PCH-2000 Bazar záruka 6 měsíců

PS VITA Bazar konzole

KONZOLE PS VITA 2000, PROVEDENÍ VITA 2000 S NOVÝM TYPEL LCD MODULU, KOMPLETNÍ BALENÍ, KONZOLE PS VITA 2000 VE 100 % FUNKČNÍM STAVU, VŠE JAKO NOVÉ. NABÍJEČKA V BALENÍ, STAV 1A, TOVÁRNÍ NASTAVENÍ , ZÁRUKA 5 MĚSÍCŮ

5999 Kč

6499 Kč Sleva 500 Kč

Výrobce: SONY


psvita 2000 konzole

Popis :

Od závodní tratě po bitevní pole – každá akce bude mít na ostrém a jasném displeji LCD s úhlopříčkou 5" bohaté barvy a živé detaily. S nejmodernější grafikou a procesorem s působivým výkonem bude každá hra rychlou, zběsilou a seriozní zábavou. Nové přenosné herní systémy Dotykový displej a zadní dotykový panel v kombinaci se snímačem pohybu zajišťují u přenosného herního zařízení dosud nezažitou ovladatelnost. Dvě analogové páčky a ovládací prvky známé ze systému PlayStation® ještě posílí váš zážitek ze hry.
Připojte se a hrajte. S vestavěnou technologií Wi-Fi® můžete snadno najít, připojit, objevit a hrát se svými přáteli bez ohledu na to, kde jsou. Kompatibilita se sítí PlayStation® Network zajišťuje maximální využití hraní s více hráči. Tak trochu jiné hraní. Kamery vpředu i vzadu a vestavěná jednotka GPS přispívají k vytvoření rozšířené reality a zážitků spojených s místy. Navíc každý herní titul pro systém PS Vita bude obsahovat živé snímky LiveArea, ve kterých můžete sdílet zábavu a zápal ze hry s ostatními hráči v reálném čase.

Obsah balení :

  • 1x konzole psvita wifi
  • 1x nabíječka

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)