PS VITA PCH-1104 Bazar záruka 6 měsíců

PS VITA PCH-1104 Bazar záruka 6 měsíců

Záruka 6 měs PS VITA

KONZOLE PS VITA, PROVEDENÍ VITA, KOMPLETNÍ KONZOLE PS VITA, 100 % FUNKČNÍ KONZOLE, NABÍJEČKA V BALENÍ, STAV 1A, TOVÁRNÍ NASTAVENÍ , ZÁRUKA 6 MĚSÍCŮ

5999 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: SONY

Popis :

Od závodní tratě po bitevní pole – každá akce bude mít na ostrém a jasném displeji OLED s úhlopříčkou 5" bohaté barvy a živé detaily. S nejmodernější grafikou a procesorem s působivým výkonem bude každá hra rychlou, zběsilou a seriozní zábavou. Nové přenosné herní systémy Dotykový displej a zadní dotykový panel v kombinaci se snímačem pohybu zajišťují u přenosného herního zařízení dosud nezažitou ovladatelnost. Dvě analogové páčky a ovládací prvky známé ze systému PlayStation® ještě posílí váš zážitek ze hry.
Připojte se a hrajte. S vestavěnou technologií Wi-Fi® můžete snadno najít, připojit, objevit a hrát se svými přáteli bez ohledu na to, kde jsou. Kompatibilita se sítí PlayStation® Network zajišťuje maximální využití hraní s více hráči. Tak trochu jiné hraní. Kamery vpředu i vzadu a vestavěná jednotka GPS přispívají k vytvoření rozšířené reality a zážitků spojených s místy. Navíc každý herní titul pro systém PS Vita bude obsahovat živé snímky LiveArea, ve kterých můžete sdílet zábavu a zápal ze hry s ostatními hráči v reálném čase.

Obsah balení :

  • 1x konzole psvita
  • 1x nabíječka

 

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)