Nintendo DSi XL Dark Brown + hra New Super Mario Bros

Nintendo DSi XL Dark Brown + hra New Super Mario Bros

Nintendo DSi XL Bazar konzole

Konzole Nintendo DSI XL v barevném provedení Dark brown, kompletní balení včetně návodů a krabice. 1000% stav. v balení přiložena i hra New Super Mario Bros. Vše v dokonalém stavu. Záruka 6 měsíců

2999 Kč

Balení :

  • Konzole Nintendo DSiXL
  • nabíječka, krabice, návody
  • hra New Super Mario Bros

Popis :

Nintendo DSi XL Dark Brown - Hardwarová funkčnost i softwarové vybavení zůstává prakticky totožné s předchozí verzí, bude možno nadále pracovat s obrázky, zvukem a wi-fi připojeními, převratnou změnou však je zobrazování na displeji větším o 97 procent. Nintendo DSi XL nabídne displeje o gigantické velikosti 4,2 palců které mimo jiné umožní náhhled z širšího úhlu pohledu. Nintendo se dlouhodobě drží strategie oslovení celé rodiny, případně širší skupiny hráčů (viz. Nintendo Wii které splnilo tuto úlohu na 100%). Nintendo DSi XL své velké displeje může v souladu s touto strategií pohodlně nabídnout i přihlížejícím divákům, ať již při prohlížení fotek z dovolené, či při hraní her nebo čtení textů.
Nintendo DSi XL díky svým velkým displejům nabídne komfortnější ovládání her a aplikací, je ergonomicky navržené tak, aby dobře padlo do ruky, stejně dobře jako je stabilní na rovném povrchu, např. na stole. Pro použití na pevném povrchu nabízí sklopný displej dvě polohy, jednu kolmější a jednu standardně otevřenou. Horní část konzole je vybavena stylovou lesklou barvou, zatímco dolní je v praktickém matném provedení. Nadále je zachována možnost stahování her z Nintendo DSi Shopu, pořizování a úprava fotografií včetně jejich následného sdílení s vašimi přáteli a samozřejmě i bohaté možnosti práce s hudebními a zvukovými nahrávkami.

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info